Informacje o sklepie

Artykuły dla dzieci i niemowląt w sklepie FromMummy.pl

 Sklep FromMummy.pl oferuje dziecięce marki premium, założeniem sklepu było zgromadzenie produktów innych niż wszystkie, delikatnych, ekskluzywnych, wyszukanych.

Stale poszerzamy nasz asortyment zarówno o zagraniczne marki jak i polski "handmade", to właśnie bogactwo rodzimych, unikatowych produktów sprawia, że nasza oferta jest ciekawa oraz przyciąga młodych rodziców.

Zajmujemy się również kompleksową aranżacją przestrzeni dziecięcych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować kompleksową usługę zaprojektowania oraz wyposażenia pokoju dziecięcego.

Oferujemy szeroki wybór, wysokiej jakości produktów dla dzieci i niemowląt od mebli i dekoracji pokoju po artykuły codziennego użytku. Dzięki produktom z naszej oferty z łatwością stworzą Państwo wyjątkową przestrzeń dla swojego dziecka oraz otoczą je wyjątkowymi produktami.

 

Sklep dziecięcy From Mummy

ul. Wrocławska 21

63-421 Przygodzice

Godziny otwarcia:

pn-pt: 8-16

 

Kontakt ze sklepem:

sklep@frommummy.pl

lub

tel. komórkowy: +48 537 920 240

 

Informacja o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym

  1. Nie należy umieszczać zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (dalej: zużytego sprzętu) łącznie z innymi odpadami.
  2. Posiadacz zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych jest obowiązany do przekazania go zbierającemu zużyty sprzęt lub podmiotowi uprawnionemu do zbierania zużytego sprzętu.
  3. Sprzedawca obowiązany jest do nieodpłatnego odbioru zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych w punkcie sprzedaży, o ile zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje co sprzęt sprzedawany – zużyty sprzęt Sprzedawca przyjmuje pod adresem: sklep FromMummy ul. Wrocławska 21, 63-421 Przygodzice.
  4. Sprzedawca, dostarczając Klientowi sprzęt przeznaczony dla gospodarstw domowych, obowiązany jest do nieodpłatnego odbioru zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych w miejscu dostawy tego sprzętu, o ile zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje co sprzęt dostarczony. Chęć przekazania Sprzedawcy zużytego sprzętu w w/w przypadku proszę zgłaszać na przykład w następujący sposób: mailowo na adres sklep@frommummy.pl lub telefonicznie pod numerem 537 920 240.
  5. Punkty zbierania zużytego sprzętu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej:
    http://www.rzseie.gios.gov.pl/szukaj_rzseie.php?nazwa_podmiotu=&state_id%5B%5D=0&nr_rej=&nr_nip=&literal_id%5B%5D=Z&szukaj=Wyszukaj
pixelpixelpixelpixel