Reflo pierwszy kubek treningowy dla dziecka

2020-11-12

REFLO innowacyjny kubek treningowy do nauki picia dla dzieci

 

 

Drodzy rodzice, dzisiaj przychodzimy do Was z propozycją innowacyjnego kubka treningowego. Jest to doskonały kubek przejściowy pomiędzy okresem kiedy dziecko piło z bidonów niekapków lub z bidonów ze słomką a samodzielnym piciem z tradycyjnego kubeczka. Logopedzi są zgodni, że aby nie dochodziło u dzieci do wad zgryzu i żeby ich aparat mowy rozwijał się prawdiłowo najlepiej w miarę możliwości jak najszyciej nauczyć pić dziecko z tradycyjnego kubeczka.

Jako rodzice doskonale wiemy, że pierwsze takie próby kończą się stertą mokrych ubranek. Dlatego jako rozwiązanie proponujemy Wam nowość w naszej ofercie czyli kubki z ogranicznikiem Reflo. W każdym kubku do treningu picia z otwartych naczyń znajduje się wkładka, która ogranicza strumień płynu. Oznacza to, że nawet jeżeli dziecko początkowo nieco niezdarnie, zbyt mocno będzie przechylało kubek nie poleje się. Ten specjalny ogranicznik sprawi, że dziecko jednorazowo nie weźmie zbyt dużo płynu do buzi więc jego trening samodzielnego picia będzie bezpieczniejszy.

 

Kubek przyda się też dorosłym np. podczas podróży w samochodzie. Jego zalety docenią też osoby starsze, które mają problem z utrzymaniem szklanki. Poniżej umieszczamy link do filmiku prezentującego jak działa szklanka Reflo.

Kubek Reflo do treningu picia ma ergonomiczny stożkowy kształt, który ułatwia trzymanie. Występuje w żywych kolorach i zachęca dzieci do samodzielnego picia tak jak dorośli.

pixelpixelpixelpixel