Najbardziej ekologiczne wózki dla dzieci firmy Greentom

2021-11-16

Pojawienie się maluszka na świecie to ogromne wydarzenie, zwłaszcza dla świeżo upieczonych rodziców. Zanim jednak ta chwila nastąpi, należy się odpowiednio przygotować, czyli zorganizować wyprawkę dla noworodka. Zapewne jednym z trudniejszych wyborów będzie ten dotyczący wózka dla dziecka. W naszej ofercie dostępne są jedne z najbardziej ekologicznych pojazdów do wożenia maluszków. Sprawdź!

Wyjątkowość wózków marki Greentom

Greentom to holenderska marka, która szturmem podbiła rynek artykułów dla niemowląt i nie tylko. Firma ta produkuje rewolucyjne, bo w pełni ekologiczne wózki dla dzieci. Projekt jest o tyle innowacyjny, że wykorzystane do produkcji materiały i komponenty pochodzą z naturalnych źródeł, a także z odzysku surowców z lokalnych źródeł. Do wykonania jednego modelu spacerówki wykorzystywanych jest 74 butelek PET po napojach i około 5,5 kilograma plastiku. Należy pamiętać, że tego typu spacerówka może zostać w całości poddana recyklingowi, bowiem nawet tkanina obiciowa została wykonana z przetworzonych butelek do picia, a dodatkowo jest nietoksyczna, bardzo łatwa w czyszczeniu i zapewnia doskonałą ochroną przeciwsłoneczną.

Wszystkie produkty marki Greentom, w tym ekologiczne wózki dla dzieci posiadają wszelkie niezbędne atesty bezpieczeństwa, a także certyfikaty potwierdzające nietoksyczność materiałów, z których zostały wyprodukowane. Są to produkty dla rodziców, którzy cenią sobie nie tylko minimalizm, ale i styl eko.

Charakterystyka produktów marki Greentom

W naszym asortymencie dostępne są zarówno spacerówki, jak i modele z głęboką gondolą. Model Carrycot sprawdzi się jako pierwszy, ekologiczny wózek dla dziecka. Gondola sprawdzi się do momentu osiągnięcia wagi 9 kilogramów przez malucha. Z kolei dla starszych dzieci polecany jest model Reversible, w którym siedzisko można mocować w obu kierunkach jazdy, dzięki czemu maluszek będzie nieustannie utrzymywał kontakt wzrokowy z rodzicem. W większości naszych wózków dla dzieci koła wyposażone są w podwójne łożyska, które umożliwią swobodne jego prowadzenie.

Uzupełnieniem nie tylko asortymentu, ale i wózków są dedykowane do nich torby. Można je mocować na ramie stelażu. Torby również spełniają wymogi ekologiczne, bowiem zostały w całości wykonane z przetworzonych butelek PET. W asortymencie dostępne są różne wzory i kolory torebek.

pixelpixelpixelpixel