Wózki bliźniacze

ilość znalezionych towarów: 5

Duże rodziny dają wiele szczęścia i radości. W FromMummy.pl dbamy o ich komfort oferując w sklepie wózki bliźniacze, które idealne są dla rodzin wielodzietnych, ale także świetnie się sprawdzają w żłobkach i przedszkolach.


W naszej ofercie dostępne są wózki bliźniacze dwu, trzy, cztero oraz sześcioosobowe. Wózki spacerowe belgijskiej marki Childhome muszą być przede wszystkim obszerne, wygodne, lekkie i zwrotne. Dodatkowo powinny gwarantować komfort i łatwość w manewrowaniu. Wózki bliźniacze wykonane są z materiałów najwyższej jakości, które sprawiają, że są one wytrzymałe, odporne, a dzieciom w nim przebywającym zapewniają bezpieczeństwo poprzez pasy oraz specjalną budowę, która chroni je przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dodatkowo posiadają regulowane daszki oraz folie ochronne.


Wózki bliźniacze dodatkowo mają także praktyczne kieszenie oraz duże kosze zakupowe. Dzięki gumowym i obrotowym kołom są zwrotne, co jest szczególnie ważne w takim typie wózka. Można je także w łatwy sposób złożyć. Wózki spacerowe posiadają atesty zgodne z normą EN-1888, a to oznacza, że to produkty najwyższej jakości. Zapraszamy do zakupu.

pixelpixelpixelpixel