Wózki głębokie

ilość znalezionych towarów: 6

Wózek dziecięcy jest jednym z podstawowych zakupów, których dokonują rodzice przygotowujący się na przyjście na świat nowego członka rodziny. Wózki głębokie dostępne w asortymencie mają sprawić, aby spacery z niemowlakiem były przyjemne i nieobciążające. W naszej ofercie znaleźć można kilkadziesiąt wzorów i kolorów wózków głębokich, które popularnie zwane są gondolami.


W sklepie FromMummy.pl polecamy przede wszystkim wózki spacerowe marek Mutsy i Greentom. Dlaczego akurat one są wyjątkowe? Po pierwsze są funkcjonalne, lekkie, wytrzymałe, łatwo się składają, posiadają wiele praktycznych kieszeni i do tego są zwrotne. Oczywiście są też wygodne dla dziecka, a przy tym bardzo ładnie prezentują się wizualnie.

Wózki głębokie holenderskiej marki Greentom są ekologiczne, gdyż wykonane zostały z przetworzonego ponownie plastiku. Produkt idealny dla wielbicieli ekologicznego stylu życia.

Marka Mutsy łączy w swoich wózkach spacerowych wszechstronność, design, wytrzymałość i łatwość obsługi. Są to wózki idealne zarówno dla dzieci - ze względu na komfort, jak i ich rodziców - z powodu ich praktyczności. Polecamy i zapraszamy do zakupu.

pixelpixelpixelpixel