Pamiętnik dzieciństwa Oh Baby

2020-11-07

 

PAMIĘTNIK Z DZIECIŃSTWA OH BABY MOMMY PLANNER

 

 

Pamiętnik z dzieciństwa to wspaniała pamiątka jaką rodzice mogą podarować sowim dzieciom. W dzisiejszym rodzicielstwie, kiedy młodzi rodzice zwracają uwagę na każdy przełomowy moment w rozwoju swoich maluchów - taki pamiętnik, książka wspomnień z dzieciństwa okazuje się fantastycznym pomysłem, również na prezent. Jeżeli przed Wami Baby Shower przyjaciółki lub pierwsza wizyta u świeżo upieczonych rodziców, lub chrzciny warto wziąć pamiętnik dziecka jako podarunek pod uwagę.

 

Proponujemy Wam pięknie wydane, minimalistyczne pamiętniki polskiej marki Mommy Planner. Pamiętniki tej marki to przemyślane wydanie gdzie nie znajdziemy pstrokatych, infantylnych ilustracji, które mogą nie przypaść do gusty już starszemu dziecku lub nawet dorosłemu człowiekowi, który w pewnym momencie życia zechce powspominać swoje pierwsze lata życia. Pierwsze, ponieważ w tej książce wspomnień znajdziecie miejsce na zapiski z czasów ciąży aż do 6 roku życia dziecka. Znajdzie się więc miejsce na wspomnienia pierwszych dziecięcych występów przedszkolnych, pierwszych bali przebierańców czy tych ważnych momentów w pierwszych miesiącach życia, takich jak: gaworzenie, samodzielne trzymanie główki, pierwsze kroki lub pierwszy ząbek.

 

 

Pamiętnik dziecka służy temu abyście zapisali wszystkie te chwile, które dla Was są ważne. Wkeili te ilustracje przy których będziecie się uśmiechać w kolejnych latach.

Życzymy udanej zabawy i miłych wspomnień!

pixelpixelpixelpixel